Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Glazurnik

Danwood S.A.

Niemcy, Niemcy

29 dni temu

DANWOOD S.A. jeden z największych producentów domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej na rynku, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania).

Glazurnik
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • wykonywanie zabudowy pionów kanalizacyjnych, ścianek instalacyjnych oraz urządzeń białego montażu, wykładanie różnego rodzaju powierzchni ściany, podłogi glazurą, terakotą, gresem, klinkierem,
  • współpraca z brygadami wykończeniowymi.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B- mile widziane,
  • mile widziane wykształcenie zawodowe,
  • umiejętność czytania projektów łazienek,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:

Pewność i bezpieczeństwo:

  • umowa o pracę,
  • ubezpieczenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie- nawet 500 zł dziennie na rękę,
  • terminowa wypłata wynagrodzenia,
  • brak sezonowości budów (budujemy przez cały rok),
  • stabilne zatrudnienie,
  • odpowiedzialność prawna pracodawcy na wszystkich rynkach,
  • dodatkowe benefity (ZFŚS, zwrot podatku niemieckiego, zasiłek rodzinny w Niemczech).

Dobre warunki pracy na budowie:

  • zapewniamy zakwaterowanie,
  • zapewniamy transport,
  • zjazdy między budowami odbywają się co 4-8 tygodni na min. 1 tydzień,
  • dbamy o bezpieczeństwo na budowie,
  • zapewniamy komfortową odzież roboczą oraz nowoczesne narzędzia.

Perfekcyjna organizacja pracy:

  • gwarantujemy dobrze zaplanowaną pracę na budowie (brak przestojów, nie czekasz na materiały i narzędzia, praca odbywa się zgodnie z harmonogramem prac budowlanych),
  • w planie pracy uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych pracowników (sytuację rodzinną, wyjazdy na wakacje, sytuacje losowe, potrzebę zmiany miejsca pracy),
  • dbamy o równowagę między pracą zawodową a życiem rodzinnym naszych pracowników.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Glazurnik
Glazurnik zajmuje się okładaniem ścian płytkami ceramicznymi, klinkierowymi, terakotą, lastriko, płytkami szklanymi oraz innymi materiałami, które przewiduje projekt. W niektórych przypadkach glazurnik może mieć za zadanie odnowienie powierzchni ścian już wyłożonych płytkami. Glazurnik może pracować indywidualnie lub jako członek zespołu pracowników budowlanych. Pracując indywidualnie zazwyczaj nie ogranicza się tylko ...
Praca Glazurnik