Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w Warszawie
Warszawa
praca stacjonarna
1718 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 52842

Warunki pracy

Budynek ul. Domaniewska 36/38:
Dostęp do budynku, szerokość ciągów komunikacyjnych i drzwi wewnętrznych dostosowane są do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wewnątrz budynku znajdują się windy ułatwiające poruszanie się, jak również łazienki dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

WARUNKI DOTYCZĄCE CHARAKTERU PRACY NA STANOWISKU I SPOSOBU WYKONYWANIA ZADAŃ
Permanentna obsługa klientów zewnętrznych.

Zakres zadań

  • Przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego o wartości przekraczającej równowartość 30 tys. euro, w tym sporządzanie SIWZ, projektu umowy, ogłoszeń oraz zaproszeń do złożenia oferty lub negocjacji, przygotowywanie odpowiedzi na pytania wykonawców, projektów rozstrzygnięć dla kierownika zamawiającego, zamieszczanie odpowiednich dokumentów na stronie internetowej lub elektronicznej platformie zakupowej.
  • Prowadzenie całości dokumentacji związanej z prowadzonymi postępowaniami o udzielenie zamówienia publicznego o wartości przekraczającej równowartość 30 tys. euro oraz przygotowanie jej do przekazania do archiwum zakładowego.
  • Wykonywanie, powierzonych w formie pisemnej, czynności kierownika zamawiającego, mających charakter techniczno-organizacyjny (np. potwierdzanie dokumentacji postępowania za zgodność z oryginałem, odbieranie oświadczeń od członków komisji).
  • Analizowanie wniesionych odwołań do KIO w prowadzonych postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego oraz przygotowywanie projektów ich rozstrzygnięć z uwzględnieniem orzecznictwa Krajowej Izby Odwoławczej i sądów.
  • Przygotowywanie danych i informacji, niezbędnych do udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące postępowań o udzielenie zamówienia, w szczególności na pytania kierowane w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej, zapytania innych organów (w tym organów kontroli) pytania pochodzące od innych komórek organizacyjnych Ministerstwa.
  • Przygotowywanie projektów zawiadomień do prokuratury, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w przypadku podejrzenia popełnienia przez wykonawców w trakcie prowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego przestępstwa lub czynów będących we właściwości w/w instytucji.
  • Udział w zespołach zadaniowych powoływanych do przygotowywania postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub przeprowadzenia dialogu technicznego albo w zespołach powoływanych do nadzoru nad realizacją udzielonego zamówienia publicznego.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie zawodowe: powyżej 2 lat doświadczenia zawodowego w obszarze prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego z wykorzystaniem trybów i procedur przewidzianych w ustawie Pzp
  • Wyrażenie zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z przepisami o ochronie informacji niejawnych lub posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne”
  • Bardzo dobra znajomość przepisów ustawy Pzp oraz przepisów wykonawczych
  • Umiejętność stosowania prawa w praktyce
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi elektronicznych służących do prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego
  • Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office, w tym bardzo dobra znajomość programów Word, Power Point, Excel
  • Umiejętność organizacji pracy i orientacja na osiąganie celów, umiejętność współpracy, skutecznego komunikowania się, rzetelność, gotowość do doskonalenia zawodowego
  • Kreatywność, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych, orientacja na klienta
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Wykształcenie wyższe profilowe w zakresie prawo lub administracja lub ekonomia lub logistyka lub zarządzanie
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego z wykorzystaniem elektronicznych platform zakupowych oraz przeprowadzenie minimum jednego postępowania z publikacją ogłoszenia w DZ.Urz. UE i elektronicznym składaniem ofert