Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Handlowiec

Handlowiec

IT.P -Studio Promocji Efektywnej
Polska, Cały Kraj
praca stacjonarna
6748 dni temu

Ogłoszenie numer: 14230, z dnia 2005-11-30

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonywaniu oraz hostingu (utrzymaniu na serwerze) stron www oraz sklepów internetowych. Ostatnio udało nam się opracować pakiety usług łączące jakość z korzystnymi cenami i sprzedaż właśnie tych usług chcielibyśmy promowac.

Handlowiec

Miejsce pracy: Polska, Cały Kraj

Opis stanowiska

- pozyskiwaniu zleceń - opieka nad klientem od momentu złożenia zamówienia aż po zakończenie budowy strony oraz w kolejnych latach - zbieraniu informacji na temat oczekiwań potencjalnych klientów tak by możliwe było maksymalne dostosowanie oferty do potrzeb rynku

Wymagania

- samodzielność - kreatywność - uprzejmość - siła przekonywania - cierpliwość

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów