Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Hostessa

Hostessa

S & L GmbH
Niemcy, Frankfurt
praca stacjonarna
4232 dni temu

Ogłoszenie numer: 242534, z dnia 2012-10-16

S & L  prowadzi akcje promocyjne dla znanych firm produkujących artykuły markowe: od kosmetyków aż do części samochodowych.

Hostessa

Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt

Opis stanowiska

Pilnie poszukujemy hostess do realizacji akcji promocyjnych w Niemczech, Austrii i Szwajcarii.

Akcje odbywają się w supermarketach, domach handlowych i wybranych lokalach.

Poszczególne misje trwają 3-4 dni. Czas trwania akcji promocyjnych wynosi na ogol 2-3 miesiące.

Wymagania

  • dobra/bardzo dobra znajomość języka niemieckiego. W przypadku akcji na targach wystarczająca jest dobra znajomość angielskiego.
  • wiek miedzy 20 i 35 lat
  • mila aparycja
  • komunikatywność
  • pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie na bazie dziennej.
  • Przejmujemy organizacje i koszty podroży, noclegów iwyżywienia