Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Housekeeper

Housekeeper

Yani Employment Services
Holandia, Amsterdam, Egmond aan Zee, Hoofddorp, Schiphol
praca stacjonarna
4730 dni temu

Ogłoszenie numer: 151060, z dnia 2011-06-07

Pośrednictwo Pracy

Housekeeper

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam, Egmond aan Zee, Hoofddorp, Schiphol

Opis stanowiska

Housekeeping - Osoby sprzątające do hotelów

Yani Employment Services szuka pracowników na stanowisko Room Attendant

( mężczyźni i kobiety) do 3* 4* i 5* gwiazdkowych hoteli w Amsterdamie i okolicy.

Wymagania

  • ważny paszport
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • reprezentatywny i zadbany wygląd (krótko ścięte włosy - mężczyźni)
  • brak widocznych tatuaży i kolczyków

Oferujemy

  • zakwaterowanie za 65 euro tygodniowo
  • kontrakt na min. 13 tygodni
  • wynagrodzenie stawka godzinowa 9.65 euro brutto dla osób powyżej 23 lat
  • 8.59 euro brutto dla osób poniżej 23 lat