Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
INSTALATOR TELEWIZJI SATELITARNEJ oraz TECHNIK ELEKTRONIK - NAPRAWA SPRZĘTU RTV

NewEuropeanStaff.com Sp. z o.o.
Wielka Brytania, Wielka Brytania - Walia
praca stacjonarna
6301 dni temu

Ogłoszenie numer: 26249, z dnia 2007-02-07

NewEuropeanStaff.com to jedna z wiodących międzynarodowych agencji rekrutacyjnych oferująca pracę m. in. w Wielkiej Brytanii (Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 2024/1b)

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Wielka Brytania - Walia

Nr Ref.: 13/GB/07

Opis stanowiska

Praca w bardzo dynamicznie rozwijającej się rodzinnej firmie. Firma sprzedaje i naprawia akcesoria elektroniczne, sprzęt RTV (telewizory, radia, odtwarzacze DVD, video, kamery, audio, HIFI, VCR, etc.). Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć diagnostyka, serwisowanie i naprawy urządzeń elektronicznych, etc. Ponadto osoba uczestniczy w instalowaniu anten satelitarnych, CCTV, telewizji cyfrowej, etc.

Wymagania

• Doświadczenie na podobnych stanowiskach • BARDZO DOBRA znajomość języka angielskiego • Umiejętność obsługi sprzętu diagnostycznego i urządzeń serwisowych • Umiejętność instalacji anten satelitarnych • Prawo jazdy kat. B (osoba będzie jeździć vanem do klientów) Mile widziane: • Umiejętność konwertowania telewizji z monologowej na cyfrową • Dyspozycyjność – gotowość do bardzo szybkiego wyjazdu (w ciągu 1-2 tygodni) • Wykształcenie kierunkowe – techniczne związane z zawodem

Oferujemy

• Zakwaterowanie przy miejscu pracy (koszt ok.40-60 GBP tygodniowo) • Wynagrodzenie 6-7£ za godzinę, do negocjacji • Rejestrację w brytyjskich urzędach (np. Home Office) i pomoc w sprawach formalnych (np. pakiet informacyjny, założenie konta bankowego, etc.) • Całodobową opiekę - w języku polskim i angielskim Od Kandydatów NIE POBIERAMY żadnych opłat!