Zobacz więcej ofert pracy

Izoler / Monter Izolacji Przemysłowych

BRASCO Sp. j.
Holandia
praca stacjonarna
1022 dni temu

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Holandii na stanowisku:

Obowiązki:
  • Montaż izolacji termicznych oraz wykonywanie izolacji na rurach i zbiornikach
  • Montaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowych
  • Prace blacharskie
  • Prace wykonywane na podstawie rysunków (planów)
Oferujemy:
  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie netto (na rękę): 520,00 EUR/tydzień;
  • zatrudnienie w/g CAO, dodatki;
  • pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą;
  • zakwaterowanie zapewnione i opłacone;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe;
  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku;
  • certyfikat VCA;
  • mile widziany własny samochód do dyspozycji
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego;
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.