Zobacz więcej ofert pracy

Izoler przemysłowy

POLWORKS POLAND SP Z O O
Niemcy, Okolice Bremen
praca stacjonarna
1243 dni temu

Ogłoszenie numer: 3976878, z dnia 2020-11-30

Polworks Poland sp. z o.o oferuje pracę na stanowisku:
Izoler przemysłowy.
Okolice Bremen.

Miejsce pracy: Niemcy, Okolice Bremen

Opis stanowiska

Dwie zmiany

Rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Opis stanowiska:

  • produkcja pokryw, pojemników, głowic, okapów
  • kontrola wymiarów powłok z blachy prefabrykowanej
  • instalacja części pochodzących z elektronicznej maszyny do cięcia segmentowego

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przy cienkich blachach izolacyjnych.

Oferujemy

  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zakwaterowanie (koszt pracownika 300-400 euro miesięcznie)