Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Kelnerka - Barmanka - Recepcjonistka

Campingplatz Irsental
Niemcy, Irrhausen
praca stacjonarna
5604 dni temu

Ogłoszenie numer: 56536, z dnia 2009-02-11

Campingplatz Irsental jest położony w Niemczech, w paśmie wzniesień Eifel-Ardeny niedaleko styku granic: niemieckiej, luksemburskiej i belgijskiej, na terenie parku krajobrazowego w dolinie rzeki Irsen. Dolina to zwana jest doliną tysiąca motyli ze względu na licznie występujące i wyjątkowe w skali europejskiej gatunki motyli. Przedsięwzięcie Campingplatz Irsental należy od dwóch lat do grupy firm Weiland Gruppe, która jest aktywna na terenie Niemiec i Luksemburga w branżach: budownictwo, recycling i turystyka.

Miejsce pracy: Niemcy, Irrhausen

Nr Ref.: Ref.20090120-Wirtin

Opis stanowiska

Campingplatz Irsental (Camping "Dolina Irsen") poszukuje wsparcia w prowadzeniu campingu oraz baru i ogródka piwnego, które znajdują się na terenie campingu. Do zadań kandydatki należeć będzie:
  • prowadzenie recepcji campingu i sprzedaż suwenirów,
  • obsługa gości w barze oraz przyrządzanie drobnych posiłków,
  • obsługa gości w ogródku piwnym,
  • utrzymanie czystości w barze i ogródku piwnym.
    Zatrudnienie jest planowane od początku marca lub ewentualnie kwietnia.
  • Wymagania

  • pani w wieku 25-45 lat,
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • miła aparycja,
  • umiejętność nawiązywania kontaktu z klientami,
  • doświadczenie w hotelarstwie lub gastronomii,
  • zdolności kulinarne w przynajmniej elementarnym stopniu,
  • gotowość do pracy w nienormowanym czasie w sezonie turystycznym (weekendy, wieczory).
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą i naturalnie legalną pracę w przepięknym zakątku Niemiec, zaledwie 6 km od granicy z Luxemburgiem i 12 km od granicy z Belgią,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość poznania wielu ciekawych ludzi,
  • pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności,
  • zakwaterowanie na terenie campingu,
  • pierwszy kontakt w języku polskim.
  • Wynagrodzenie

    Od 4000 do 6000 PLN