Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca kat. C+E

Erontrans Sp. z o.o.

Wielka Brytania

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 2279393, z dnia 2019-02-12

Erontrans firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, działająca od 29 lat na polskim i międzynarodowym rynku transportowym.

Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku ze zwiększeniem floty poszukuje :

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: K/2018/WB

Opis stanowiska

Poszukujemy kierowców w transporcie po Wielkiej Brytanii. Zapraszamy osoby, które lubią być w trasie i nie boją się wyzwań. Mile widziani kandydaci, którzy są gotowi związać się z pracodawcą na dłużej.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy,
  • aktualna karta kierowcy
  • zaświadczenie o niekaralności (nie starsze niż 3 miesiące)
  • doświadczenie w jeździe po Wielkiej Brytanii
  • preferencyjne doświadczenie w jeździe brytyjskim ciągnikiem
  • system 2:1
  • wylot i powrót samochodem co dwa tygodnie
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • uprawnienia ADR mile widziane

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karty flotowe, itp.
  • nowoczesny tabor oraz pełną obsługę serwisową przez sieć partnerów
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (819)
Wałbrzych (64)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (244)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (927)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2298)
Radom (174)
Płock (114)
Opolskie:
Opole (252)
Nysa (88)