Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca kategorii C

1TODRIVE

Holandia, Hedel

55 dni temu

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierowca kategorii C
Miejsce pracy: Hedel

Agencja zatrudnienia.

Zadania:

Szukasz pracy w branży transportu w Holandii? Posiadasz doświadczenie z dostawami wielopunktowymi oraz chcesz uczyć się języka holenderskiego? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!
Dla naszego klienta w Hedel (obok Den Bosch) poszukujemy kierowców kategorii C. W pierwszym tygodniu przejdziesz intensywny kurs języka niderlandzkiego. Po tym kursie będziesz mógł rozpocząć prace. Do twoich głównych obowiązków będzie należeć dostarczanie w bezpieczny i wydajny sposób  produktów, towarów i paczek do sklepów zlokalizowanych w centrach miast. Będziesz pracował od  poniedziałku do piątku oraz w co druga sobotę miesiąca.

Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia jako kierowca ciężarówki
  • Doświadczenie na podobnej pozycji mile widziane
  • Prawo jazdy kat. C lub C + E, kod 95 i kartę kierowcy
  • Dobra znajomość języka angielskiego. holenderski mile widziany
  • Posiadanie własnego samochodu (transport do pracy)
  • Dostępność do pracy od 11-06-2018
Oferujemy:
  • Stabilna prace w dobrze znanej firmie transportowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na holenderskim Układzie Zbiorowym Pracy
  • Ubezpieczenie zdrowotne i zakwaterowanie
  • System emerytalny
  • Intensywny kurs języka holenderskiego
  • Pieniądze wakacyjne
  • Godziny urlopowe (24 dni na rok)

Poznaj

1TODRIVE

1ToDrive
Ekkersrijt 4409
5692 DL Son
1ToDrive - Biuro w Polsce
ul. Opolska 22
40-084 Katowice

Dlaczego warto?

Nasi klienci to często wiodące holenderskie firmy transportowe, które poszukują wykwalifikowanych kierowców ciężarówek. Ponadto, regularnie poszukujemy zmotywowanych pracowników magazynowych i produkcyjnych. Mamy przyjemność przedstawić odpowiednie oferty w zakresie transportu i logistyki holenderskiej.

Proces rekrutacji

KrokZapoznanie się
KrokDopasowanie
KrokOferta
KrokKontrola
KrokPrzedstawienie u klienta
KrokRozpoczęcie pracy

Poznaj stanowisko: Kierowca

Praca kierowcy polega na bezpiecznym transporcie ludzi lub towarów. Poza tym, pracownik ten wykonuje czynności mające na celu utrzymanie samochodu w dobrym stanie technicznym. Typ pojazdu przesądza o charakterze pracy kierowcy - inaczej wygląda praca kierowcy ciężarówki, inaczej autobusu, a inaczej taksówkarza. Zawód ten wiąże się z presją czasu i dużym zmęczeniem. ...
Kierowca Praca Kierowca