Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierowca samochodu ciężarowego Kat. C+E, 40 ton (k/m)

AVANCE Personalservice GmbH

Niemcy, Bad Bibra

153 dni temu

AVANCE Personal Service GmbH jest liderem na rynku pracy w dziedzinie usług leasingu pracowniczego. Nasi klienci to firmy z różnych branż na terenie całych Niemiec. Od 1993 roku budujemy zaufanie naszych klientów i pracowników poprzez nasze profesjonalne podejście do jakości oferowanych usług. Dzięki nam istnieje perspektywa na zatrudnienie na czas nieokreślony z zabezpieczeniem przez zbiorowe układy pracy BAP DGB, jak również dodatki do wynagrodzenia takie jak: dodatek na Boże Narodzenie i wakacje. Przez cały czas zatrudnienia możesz korzystać z pomocy (osobisty serwis) naszego wykwalifikowanego personelu.

Obecnie dla naszego klienta w Bad Bibra w Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / Bad Bibra

Zadania pracy:

  • Przewóz różnych ładunków typu odpady przemysłowe, palety czy gruz. Transport odbywa się głównie po trasach w Niemczech, czasami Beneluxy. Istnieje także możliwość jazdy w regionie Bad Bibra z możliwością powrotu na zakwaterowanie.
  • Kierowca nie musi ładować czy rozładować ciężarówek – walking floor.
  • Kierowca nie musi sprzedawać towarów, czy pobierać gotówki.
  • Stałe trasy obsługi klientów.

Oczekujemy:

  • Doświadczenie jako kierowca samochodu ciężarowego.
  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem EU Norm 95 i aktualna karta kierowcy.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
  • Pełnego zaangażowania i dyspozycyjności w pracy

Oferujemy:

  • Stałą niemiecką umowę o pracę z urlopem wypoczynkowym i z pełnym pakietem socjalnym podpisywaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
  • Wynagrodzenie od 2.100 € Brutto na miesiąc, ponadto dzienne ustawowe dodatki 24€, w weekendy 75€ za dzień, 12€ na wyjazd.
  • Możliwość podwyżki po okresie przyuczenia.
  • Możliwość pracy w trzytygodniowym turnusie, z tygodniowam pobytem w domu w Polsce.
  • Bardzo dobrze wyposażone ciężarowki.
  • Zakwaterowania na pokojach w Bad Bibra.

Poznaj stanowisko: Kierowca C+E

Kierowca z kategorią prawa jazdy C+E to osoba, która zawodowo prowadzi największe pojazdy o masie powyżej 3,5 tony z przyczepą. Mogą to być m.in. ciągniki siodłowe przystosowane do ciągnięcia naczep lub przyczep czy też samochody ciężarowe skrzyniowe. Odpowiada za transport towarów na dłuższych trasach, liczących często tysiące kilometrów i obejmujących przejazdy międzynarodowe. Do jego zadań zależy też opieka nad ...
Kierowca C+E Praca Kierowca C+E