Kierowca
Dominos Pizza GmbH
Szwajcaria, Szwajcaria
pracownik fizyczny
Pomoc w relokacji
7 dni temu

Cześć!

Domino's Pizza jest wiodącą na świecie marką dostarczającą pizzę z ponad 17 000 lokali w 92 krajach. My poszukujemy Ciebie do wzmocnienia naszych lokali w Szwajcarii.

Kierowca
Miejsce pracy: Szwajcaria
WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO
TWOJE ZADANIA

Jako kierowca dostarczasz gorącą pizzę doskonalej jakości do klienta. Jesteś świadomy, że reprezentujesz Domino's podczas jazdy na skuterze elektrycznym i w towarzystwie gościa.

NASZE WYMAGANIA

Chęć do wykonywania, ciężkiej pracy i nauki, elastyczność i uczciwość. Równie ważna jest dla nas znajomość języka niemieckiego.

OFERUJEMY PAŃSTWU
  • Nowoczesne skutery elektryczne i e-rowery
  • Prace w świetnym zespole
  • Pyszna pizze
  • Wsparcie w relokacji

ZMOTYWOWANY? TO ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

(Wynagrodzenie wynosi 3450 CHF miesięcznie

Obejmuje to wynagrodzenie za urlop, wynagrodzenie za dni świąteczne oraz proporcjonalne wynagrodzenie za 13. miesiąc.)

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj