Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Kierownik budowy / brygadzista z jęz. niemieckim

P.P.H PIOMAR PLUS S.C.
Niemcy
praca stacjonarna
4051 dni temu

Ogłoszenie numer: 275517, z dnia 2013-05-13

Firma montażowa specjalizująca się w budowie obiektów logistycznych i magazynowych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych zleceń
  • Współpraca z kierownictwem budowy
  • Koordynacja pracy
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad i przepisów BHP

Wymagania

  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania grupą podległych pracowników budowlanych
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność czytania budowlanej dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie zatrudniającej ponad 100 osób
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Niezbędne narzędzia pracy ( laptop, samochód… )
  • Zapewnienie noclegu na wyjazdach