Praca.pl Praca Irlandia Kierownik Laboratorium Badawczego Irlandia
Kierownik Laboratorium Chemii Klinicznej

Kariera Service
Irlandia, Cork
praca stacjonarna
3259 dni temu

Ogłoszenie numer: 740210, z dnia 2015-06-30

Kariera Service – firma doradczo-konsultingowa o nr certyfikatu 8087, dla jednego ze swoich klientów z branży chemicznej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Irlandia, Cork

Nr Ref.: CLM/IL/2015

Opis stanowiska

Kierownik Laboratorium jest odpowiedzialny za zapewnienie jakości, wsparcie techniczne i zarządzanie działem R&D.

Obowiązki:

  • zarządzanie laboratorium, zapewnianie jakości zgodnych z aktualnymi procedurami i przepisami,
  • kierowanie działem R&D zarządzanie projektami i wsparcie techniczne,
  • prowadzenie, szkolenie, motywowanie i zarządzanie pracownikami laboratorium,
  • planowanie przyszłych wymagań w tym wymogów proceduralnych, wymagań zgodności, rozwój efektywności i przewidywanych zmian,
  • zapewnienie działań laboratoryjnych zgodnych z normami jakości,
  • upewnianie się o skuteczności systemu zgodności danych umożliwiającego terminowe wydanie materiału i partii,
  • zapewnienie wsparciu technicznemu możliwości kontroli, zapisu i raportowania nt. spraw natury technicznej w sposób efektywny,
  • zarządzanie wszystkimi funkcjami laboratoryjnymi,
  • zarządzanie reklamacjami klientów.

Wymagania

  • udokumentowane minimum 5 lat doświadczenia w otoczeniu chemii klinicznej,
  • doświadczenie w analizie i oznaczaniu w chemii klinicznej,
  • doświadczenie w zarządzaniu- mile widziane,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dyplom z Chemii Klinicznej, Biochemii lub Immunologii,
  • pięć lat doświadczenia w opracowywaniu, testowaniu lub produkcji testów diagnostycznych bądź odpowiednich podyplomowych kwalifikacji,
  • doświadczenia w wytwarzaniu produktów diagnostycznych,
  • doskonałe i udokumentowane umiejętności techniczne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • zaawansowane umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • umiejętność organizowania czasu własnego.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • 37-godzinny tydzień pracy
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • darmowy przejazd z miejsca zamieszkania do pracy,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.