Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Sklepu

MOUNTAIN WAREHOUSE Polska Sp. z o.o.

Niemcy, Koblencja

17 dni temu

Ogłoszenie numer: 2372074, z dnia 2019-04-09

Zagraniczna firma działająca w branży Outdoor do swoich sklepów poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy / Koblencja

Opis stanowiska

  • zarządzanie podległym zespołem (5-10 osób)
  • odpowiedzialność za funkcjonowanie i obroty sklepu
  • dbanie o odpowiednia prezentację towaru (visual merchandising)
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

Wymagania

  • min. 2/3 lata doświadczenia w handlu na stanowisku kierowniczym
  • umiejętność motywowania pracowników
  • zainteresowanie sportem
  • znajomość języka angielskiego i niemieckiego wymagana
  • wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • wynagrodzenie brutto na poziomie 3500 Euro
  • pomoc przy relokacji i przeprowadzce
  • pokrywamy koszt zakwaterowania przez pierwszych 6 miesięcy
  • zarządzanie największym sklepem Mountain Warehouse w Niemczech

Poznaj

Mountain Warehouse to jeden z liderów branży outdoorowej w Wielkiej Brytanii, aktualnie to firma mająca ponad 200 sklepów w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, USA i Polsce.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu

W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Kierownik Sklepu Praca Kierownik Sklepu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (55)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (275)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (73)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2259)
Radom (178)
Płock (86)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (71)