Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Kierownik w Hurtowni Kosmetycznej, Specjalista ds Ochrony P. Pożarowej oraz BHP

Building Business Bridges
Wielka Brytania, Swindon
praca stacjonarna
6638 dni temu

Ogłoszenie numer: 19363, z dnia 2006-04-13

Building Business Bridges zajmuje sie rekrutacją pracowniów do pracy w Wielkiej Brytanii,Certyfikat MGIP nr 1544/1b

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Swindon

Opis stanowiska

1.Kierownik Hurtowni Kosmetycznej-Lider grupy pracowników 2.Specjalista d/s ochrony przeciw pozarowej w hurtownii kosmetycznej 3.Specjalista d/s BHP w hurtowni kosmetycznej 4. Pracownik Magazynu hurtowni kosmetycznej

Wymagania

Na stanowisku kierownicznym oraz jako Specjalista BHP, Specjalista Ochrony P.Poz wymagana jest znajomosc j. ang. w stopniu dobrym, doswiadczenie oraz wyksztalcenie kierunkowe. Pracownik Magazynu- (kobiety,mezczyźni) wymagany jest j. ang. w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

kontrakt na okres 6 miesięcy, zakwaterowanie, dojazd do pracy, odpowiedni wynagrodzenie, szkolenia