Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Arabia Saudyjska
Kierownik warsztatu

MPS Group sp. z o.o.
Arabia Saudyjska
praca stacjonarna
6433 dni temu

Ogłoszenie numer: 23667, z dnia 2006-10-17

Duża stabilna firma z branży pzremysłowej: rafinerie, zakłady energetyczne, aparatura ciśnieniowa.

Miejsce pracy: Arabia Saudyjska

Nr Ref.: CO/2006

Opis stanowiska

Kierownik warsztatu - prace przy prefabrykacji i montażach przemysłowych (rafinerie, elektrownie, zbiorniki ciśnieniowe, rurociągi).

Wymagania

Umiejetność zarządzania kilkoma warsztatami o powierzchni około 1000 m2, dajacych możliwość wyprodukowania do 7000 ton rurociągów. Doświadczenie w branży. Znajomość języka angielskiego (konwersacja+słownictwo techniczne). Mile widziane doświadczenie z personelem pochodzenia azjatyckiego.

Oferujemy

Zakwaterowanie, wyżywienie i podróże zagraniczne na koszt pracodawcy. Wynagrodzenie do negocjacji. Kontrakty do 2 lat.