Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik zmiany, Operator CNC

Armadas

Holandia

13 dni temu

  ARMADAS to międzynarodowa agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii w regionie Eindhoven.

Nasza firma powstała jako przedsięwzięcie rodzinne, dlatego silne poczucie więzi, szczerość oraz zaufanie są dla nas bardzo ważne.

Fundamentem naszej działalności jest jakość świadczonych usług. „Quality in flex” to nasze motto.

Firma z nowoczesnym parkiem maszynowym specjalizująca się w obróbce metalu, szczególnie dużych produktów.

Zakres obowiązków:
  • obróbka elementów
  • samodzielne programowanie i obsługa maszyn CNC
  • programowanie maszyn w oparciu o rysunek techniczny
  • dobór parametrów
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • optymalizacja procesu produkcyjnego
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i narzędzi
  • koordynowanie prac podległego personelu w czasie zmiany
  • kontrola i spełnianie wymogów bezpieczeństwa BHP, norm i reguł wewnętrznych przewidzianych w regulaminie miejsca pracy.
Wymagania:
  • 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku operatora CNC
  • umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
  • doświadczenie w samodzielnym programowaniu maszyn
  • umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów
  • zdolność kierowania zespołem, komunikatywność i odpowiedzialność
  • realizacja planu produkcyjnego
  • dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego - warunek konieczny
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu

Poznaj stanowisko: Kierownik Zmiany

Kierownik Zmiany (Shift Manager) jest to osoba zarządzająca kadrą pracowników i produkcją. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: określanie celów oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych, inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów, zwiększenia poziomu efektywnego funkcjonowania firmy oraz wzrostu jakości oferowanych produktów. Ponadto, ...
Kierownik Zmiany Praca Kierownik Zmiany

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (790)
Wałbrzych (55)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (274)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (923)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (2236)
Radom (182)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (73)