Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kierownik zmiany (m/k/d) z bardzo dobrą znajomością języka Niemieckiego
GULIWER.de
Niemcy
pracownik fizyczny / kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
Pomoc w relokacji
rekrutacja online
42 dni temu

GULIWER zajmuje się rekrutacją dla niemieckich firm. Część procesu rekrutacyjnego jest prowadzona przez Guliwer, zaś część przez twojego przyszłego pracodawcę.

 

Umowę podpisujesz bezpośrednio z niemieckim pracodawcą, dla którego Guliwer prowadzi proces rekrutacyjny. Po podpisaniu umowy z pracodawcą wszelkie dodatkowe informacje uzyskasz od pracodawcy z którym podpisałeś/- aś umowę.

 

Oczywiście znajomość języka jest doskonałym atutem. Jednak, jeśli nie znasz języka, ale czujesz, że to jest praca właśnie dla ciebie – skontaktuj się z nami i wyślij swoją aplikację. Możliwe, że znajdziemy dla ciebie pracę u innego pracodawcy, który nie wymaga znajomości języka.

Kierownik zmiany (m/k/d) z bardzo dobrą znajomością języka Niemieckiego
Wytłaczanie Technologia tworzyw sztucznych i gumy
Miejsce pracy: Niemcy

 

Twoje zadania:
 • Wykonywanie drobnych napraw i czynności konserwacyjnych narzędzi i maszyn w 
celu utrzymania produkcji 

 • Kontrola i monitorowanie sprzętu roboczego i surowców 

 • Kierowanie zespołem 

 • Ciągła kontrola jakości i ilości oraz dokumentacja parametrów maszyny 

 • Dokumentacja czynności wykonywanych na zmianę 

 • Dzięki swojej wiedzy optymalizujesz procesy i realizujesz je w sposób rzemieślniczy 

 • Praca w systemie 3-zmianowym
Twój profil kwalifikacyjny: 

 • Wykształcenie jako technik/mechanik procesu w zakresie tworzyw sztucznych lub 
podobne 

 • 3 lata doświadczenia zawodowego 

 • Pożądane jest doświadczenie w zarządzaniu personelem 

 • Chęć do działania, kompetencje społeczne i umiejętność pracy w zespole 

 • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie 

Co nas wyróżnia:
 • 23 lata na rynku
 • Doskonała znajomość rynku pracy w całej Europie
Proces rekrutacyjny:
  KRÓTKI WYWIAD TELEFONICZNY - Jeśli uznamy, że Twoja wiedza i doświadczenie są tym, czego szukamy - zadzwonimy do Ciebie - zadamy kilka prostych pytań i najpewniej umówimy spotkanie.
  SPOTKANIE W BIURZE W NIEMCZECH LUB ZDALNIE - To etap, w którym w sympatycznej atmosferze, przy kawie lub herbacie, przedstawiciel działu HR oraz Twój potencjalny Przełożony chętnie porozmawiają o Twoim doświadczeniu, planach i oczekiwaniach. Wszystko po to, aby mieć pewność, że oferowana praca, to coś dla ciebie. Podczas tego spotkania dowiesz się więcej o firmie, wymogach na danym stanowisku i specyfice pracy. Z przyjemnością przedstawimy Tobie ofertę benefitów płacowych i pozapłacowych. Większość naszych rekrutacji zakłada maximum dwa spotkania. Często pierwsze spotkanie jest organizowane zdalnie za pośrednictwem video konferencji. Po każdym spotkaniu otrzymasz od nas informację zwrotną. W trakcie procesu rekrutacyjnego być może poprosimy Ciebie o rozwiązanie testów rekrutacyjnych. Dzięki nim chcielibyśmy mieć możliwość sprawdzenia Twojej wiedzy merytorycznej, umiejętności językowych analitycznych oraz predyspozycji do pełnienia określonej funkcji.
  ODPOWIEDŹ ZWROTNA - W ustalonym podczas spotkania terminie powiadomimy Cię o decyzji dotyczącej przyszłego zatrudnienia, mailowo lub telefonicznie. Mamy nadzieję, że będzie to decyzja o współpracy! Dodatkowo poprosimy Ciebie o wypełnienie krótkiej ankiety oceniającej przebieg rekrutacji – bo głos kandydata ma dla nas znaczenie.
  POCZĄTEK PRACY - Teraz moment przyjemny dla obu stron. Omówiony zostanie Twój proces wdrożenia i możliwe ścieżki rozwoju. W pakiecie otrzymasz wsparcie kolegów i przyjazną atmosferę. Bo teraz już wiemy, że ta praca to coś dla Ciebie!


Szukasz pracy w Niemczech, Austrii, Szwajcarii? Guliwer może Ci pomóc! Jesteśmy firmą rekrutacyjną, która pomaga firmom i osobom prywatnym znaleźć wykwalifikowanych pracowników.

Specjalizujemy się w obsłudze klientów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii. Szukamy dla nich pracowników z Polski i całej Europy

Wyślij nam swoje CV, podaj jakie masz kwalifikacje, a my wkrótce zaproponujemy Ci pracę.

POLEĆ NAS I ZYSKAJ!
Jeśli znasz wykwalifikowane osoby z twojego grona znajomych poleć im naszą firmę. Wypłacamy prowizje za polecenia. Szerszych informacji udzielamy telefonicznie

Poznaj

GULIWER.de

Podobne oferty