Kontroler jakości (m/k)

Trenkwalder

Trutnov

107 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Trutnov
Nr ref.: KON/CZE/1217
Obowiązki:
  • monitorowanie wskaźników jakości, współpraca z menadżerem jakości,
  • współpraca podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji (przygotowanie raportów i zestawień wyników),
  • identyfikacja specjalnych wymagań klienta,
  • analiza wadliwych komponentów, blokowanie części NOK,
  • wsparcie w rozwiązywaniu roszczeń dostawców.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, studia inżynierskie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane na pokrewnych stanowiskach związanych z kontrolą jakości, pracą na produkcji,
  • bardzo dobra obsługa programów z pakietu Microsoft Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, zarówno w mowie jak i piśmie z uwagi na kontakt z osobami anglojęzycznymi,
  • gotowość do relokacji lub dojazdów do miejsca pracy: Czechy, miejscowość Trutnov.
Oferujemy:
  • pracę na terenie Czech (Trutnov) w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie, liczne premie,
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem w Czechach,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • kursy językowe (angielski, niemiecki),
  • dla osób zainteresowanych relokacją, pomoc w znalezieniu mieszkania + dodatek relokacyjny zapewniony przez pierwsze 3 lata pracy.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Rekrutują z Praca.pl