Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
  • Specjalista / Specjalistka ds. Elektroepilacji

    Praca.pl Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 dni
    Chcesz rozwijać swoje umiejętności w branży beauty? Zaaplikuj! Nie wymagamy doświadczenia - my Cię przeszkolimy! Zakres obowiązków na tym stanowisku to: przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, doradztwo w zakresie wykonywanych zabiegów, dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i...
  • Specjalista Depilacji

    ALVALINE   Rzeszów    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Wykonywanie profesjonalnych zabiegów estetycznych zgodnie z wymaganiami klienta. Dbanie o czystość i higienę sprzętu oraz pomieszczeń. Doradzanie klientom w wyborze odpowiedniego zabiegu i produktów kosmetycznych. Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta.
Zobacz więcej ofert pracy

Kosmetyczka

MeineZeit Mgt. AG
Niemcy, Wendisch Rietz
praca stacjonarna
1945 dni temu

SATAMA is more than just sauna! If you hear Finnland, don´t you feel cold? Nobody told you something about SATAMA Sauna Resort & SPA in Wendisch Rietz. With view over the lake the guests relax on the numerous chairs at the pool or secluded fire places heated in the inside areas. Only 45 km from Berlin - a sauna park surrounded by old, dreamy trees, located in the sunny south of the Scharmützelsee and embedded in total silence. Not for nothing SATAMA means "the port" (finnish) desire for relaxtion, enjoyment and well-being.

Between the varied adventures in the 10 different saunas you can enjoy cocktails in the theater bar as well the light cuisine of the SATAMA kitchen. For many people the breathtaking infusions - shows in SATAMA theater are the highlight of the park. Other guests prefer the relax infusions in Tuli - and fairy tale sauna or the siberian rituals in the banja sauna. How ever you like it - some people get a massage in SATAMA SPA or spend the day with a book in our library. It is not important what you do in SATAMA - you can say that Day - SPA is a special type here. Release and enjoy Berlin´s and Brandenburg`s most beautiful sauna park.

Kosmetyczka
Miejsce pracy: Wendisch Rietz, Niemcy
Twoje Zadania w Spa:
  • wykonywanie klasycznego manicure'u
  • wykonywanie kosmetycznego pedicure'u
  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz
Twoje kwalifikacje:
  • masz ukończoną szkołę
  • pracujesz schludnie i wyjątkowo higienicznie
  • cechuje cie uczciwość, pracowitość i dobra prezencja
  • posługujesz się językiem niemieckim
Oferujemy:
  • 6-cio miesięczny okres próbny po czym umowę na czas nieokreślony
  • warunki pracy i płacy bardzo dobre
  • pomoc w znalezieniu mieszkania
  • bezpieczne miejsce pracy w firmie progresywnej
  • płaską hierarchię i przyjazną atmosferę pracy
  • dodatki za niedzielne nocki i dni świąteczne po okresie próbnym
  • regularne godziny pracy 38 godzin tygodniowo dla pracowników pełnoetatowych
  • dalsze możliwości kształcenia się w firmie
  • bezpłatne wejścia do Satama Saunapark