Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Kreślarz, Konstruktor stropów zespolonych 2K - Filigran

Czech Bau GmbH@Co.KG
Niemcy, Limburg/Lahn
praca stacjonarna
5153 dni temu

Ogłoszenie numer: 94895, z dnia 2010-04-07

Producent stropów poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy, Limburg/Lahn

Opis stanowiska

Niemiecki producent stropów zespolonych 2K (Filigrany) szuka konstruktora/ów do projektowanie stropów. Projektowanie odbywa się na podstawie planów architektonicznych lub szalunkowych i obliczeń statycznych. Możliwość pracy w Niemczech lub Polsce

Wymagania

  • Język niemiecki biegle, doświadczenie w konstruowaniu stropów 2K.
  • Konieczne jest telefoniczne wyjaśnianie szczegółów i kontakt z Klientem.

Oferujemy

  • Stale zlecenia na korzystnych warunkach