Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dania
Lakiernik-Blacharz

ABU-CONSTRUCTION
Dania
praca stacjonarna
5819 dni temu

Ogłoszenie numer: 43688, z dnia 2008-05-26

Firma ABU-CONSTRUCTION jest firmą,która zatrudnia w ramach świadczenia usług dla swoich klientów.

Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska

Firma ABU-CONSTRUCTION poszukuje lakiernika i blacharza.

Wymagania

Jako firma wymagamy,że potrafisz wykonywać swój zawód bez zastrzeżeń i posiadasz doświadczenie w wykonywanym zawodzie.Komunikatywna znajomość języka angielskiego,ważny paszport,dwa zdjęcia paszportowe oraz konto bankowe.Proszę o szczegółowe CV,jak i kopie certyfikatów lub dyplomów.

Oferujemy

Oferujemy legalną prace,atrakcyjne zarobki,jak i mieszkanie(które firma finansuje).Także pomoc w sprawach formalnych,jak uzyskanie ulgi podatkowej.