Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Lakiernik samochodowy

BRASCO Sp. j.

Holandia

57 dni temu

Agencja pośrednictwa pracy Brasco poszukuje dla swojego partnera w Holandii kandydatów na stanowisko:

Lakiernik samochodowy

Ilość wakatów: 10
Miejsce pracy: Holandia
Nr ref: LS-NL/0120/JE


Oferujemy:

  • wynagrodzenie netto: od 13.75 - 15.00 EUR / godz;
  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych.

Wymagania;

  • umiejętność dozowania składników lakierniczych, nakładania powłok lakierniczych;
  • wiedza z zakresu prac lakierniczych, oraz umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych;
  • samodzielność w pracy;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego;
  • prawo jazdy i własny samochód do dyspozycji.
Obowiązki;
  • dozowanie składników lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych;
  • kontrola jakości wykonanego wyrobu.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

BRASCO Sp. j.

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie pracy za granicą oraz pracy tymczasowej. Nasza siedziba mieści się w centrum jury krakowsko -częstochowskiej - niedużym Zawierciu. Dzięki grupie doświadczonych konsultantów, prowadzimy działalność na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się agencją. Naszym partnerom zapewniamy całościowy serwis obejmujący selekcję kandydatów, przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, tłumaczeń dokumentów, sprawdzanie kwalifikacji, referencji itp.

 

Poznaj stanowisko: Lakiernik 
Lakiernik jest to osoba malująca lub nakładająca farbę na określone elementy. Praca lakiernika nie należy do najprostszych, wymaga odpowiednich umiejętności, czyli dokładności i wielkiego skupienia. Do głównych obowiązków tego pracownika należy m.in.: przygotowanie powierzchni, nakładanie powłoki lakierniczej, suszenie jej, albo utrwalanie powierzchni różnymi technikami, a także bieżąca konserwacja i kontrola ...
Praca Lakiernik