Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Laminiarz / Laminator - rury i zbiorniki - praca od poniedziałku, Hanower

KS PERSONAL SERVICE SAMSON KAMIL
Niemcy, Hanower
praca stacjonarna
2899 dni temu

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / Hanower

ZADANIA:
-laminowanie rur, rurociągów, zbiorników, urządzeń

-prace pomocnicze

OCZEKIWANIA:
- doświadczenie w zawodzie
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- wysokie zdolności manualne
- wysoki poziom motywacji o pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki

OFERTA:
- stawka godzinowa: od 11,23 € brutto / godz.
- diety: 44 € / dzień przepracowany
- niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
- opieka polskojęzycznych dysponentów
- możliwość długofalowej współpracy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).