Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

Agencja Pracy SOCPOL- JOBS
Niemcy
praca stacjonarna
2169 dni temu

Agencja Pracy Socpol – Jobs jest agencją pośrednictwa pracy (cert.15794).
Obecnie dla partnera z Niemiec poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy:
Zadania:
  • malowanie wewnątrz i zewnątrz budynków
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe, lub dyplom czeladniczy , kursy
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie
  • własny samochód
Oferujemy:
  • umowa na warunkach niemieckich,
  • pracodawca organizuje i opłaca mieszkanie
  • stawka godzinowa  12,0 Euro netto,
  • pracę w rzetelnej firmie o stabilnej pozycji na rynku.