Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    7 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz budowlany

BlueCollar JobSupply Polska
Dania, Jutlandia
praca stacjonarna
1718 dni temu

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. (Agencja Zatrudnienia nr 5437) jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie i jest częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii. Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.

Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

Miejsce pracy: Jutlandia, Dania

Zakres obowiązków:

Malowanie mieszkań, budynków użyteczności publicznej oraz innych. Drobne prace wykończeniowe: szpachlowanie, tynkowanie, itp. Różne projekty na terenie Jutlandii.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji naszej firmy na duńskim rynku pracy zapewniamy swoim pracownikom szeroki zakres usług na najwyższym poziomie.

Rozpoczynając pracę za naszym pośrednictwem masz zagwarantowane:
  • duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12,5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
  • organizację kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
  • wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
  • wynajem zakwaterowania w Twoim imieniu (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
  • pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.
Oferujemy:
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość nadgodzin - do 50h w tygodniu,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
Oczekujemy:
  • udokumentowanego doświadczenia na stanowisku malarza – min. 1 rok,
  • szybkiej dyspozycyjności do wyjazdu,
  • znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,
  • prawa jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.
Wymagane dokumenty:
  • CV,
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje, itp.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.
Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:
1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;
2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu.