Malarz budowlany

von Caprivi GmbH

Niemcy

3 dni temu

"Kapitał można zdobyć, fabryki można zbudować, a ludzi trzeba pozyskać"
Hans Christoph von Rohr

Firma Von Caprivi jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która od ponad 10ciu lat odnosi sukcesy na rynku niemieckim. Specjalizujemy się we wspieraniu naszych klientów wykwalifikowaną kadrą pracowniczą w branży budowlanej, przemysłowej, jak i medycznej.

Chcesz zmienić otocznie zapewniając sobie wyższe zarobki? U nas to możliwe!

Szukamy od zaraz kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
2.320- € brutto plus 1.040- € netto diety

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dla osób z dyplomem malarza/tapeciarza lub w pokrewnym zawodzie od 2.320 € brutto miesięcznie dodatkowo dieta w wysokości od 1.040 € netto miesięcznie,
  • organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,
  • oragnizacja przejazdów,
  • cotygodniowe zaliczki,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag,
  • doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura,

Zadania:

  • malowanie pomieszczeń i fasad,
  • tapetowanie,
  • lakierowanie (ręczne, maszynowe) - mile widziane,
  • przygotowanie podłoża malarskiego:
    - prace szpachlarskie,
    - prace tynkarskie,
  • wykonywanie izolacji cieplnych (nie jest koniecznie wymagane),
  • układanie podłóg.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego-warunek konieczny,
  • świadectwo czeladnicze w zawodzie malarza,
  • wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata),
  • prawo jazdy kategorii B, jak i własny samochód będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym,
  • elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność,
  • zadowolenie z wykonywanego zawodu,
  • gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria Hesja, Turyngia, Badenia-Wirtembergia).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych.

Poznaj

Firma Von Caprivi jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która działa na rynku niemieckim.
Wspieramy naszych klientów, dostraczając wykwalfikowanych pracowników dla branży budowlanej.
Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy trafnym wyborem dla przyszłej, długotrwałej kariery.

Poznaj stanowisko: Malarz Budowlany
Malarz, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem pracy malarskich w różnego rodzaju lokalach. Mogą to być mieszkania, pomieszczenia biurowe, magazyny czy sklepy. Niekiedy wykonuje też prace na zewnątrz np. przy malowaniu elewacji czy innych elementów zewnętrznych budynków lub wokół nich (płoty, ogrodzenia itp.). Oprócz samego malowania wykonuje także „okołomalarskie” ...
Praca Malarz Budowlany