Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    2 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz m/w/d

Trummer Personalservice Opole Sp. z. o o
Austria
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
290 dni temu

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta malarzy z komunikatywną znajomością języka niemieckiego. m/w/d.

Miejsce pracy: Austria
Obowiązki:
  • przygotowywanie powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych pod malowanie
  • malowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych różnymi rodzajami farb
  • szpachlowanie, szlifowanie, regipsy
  • kładzenie gładzi, klejenie
Wymagania:
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • średnio zaawansowana znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • prawo jazdy, wraz ze sprawnym samochodem
  • dokładność
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
Oferujemy:
  • praca na warunkach austriackich
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne zarobki
  • świadczenia socialne
  • dodatki świąteczne oraz urlopowe
Wymiar etatu:
  • Pełny etat
Rodzaj umowy:
  • Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
  • Czas nieokreślony
Min. doświadczenie:
  • 1 rok
Min. wykształcenie:
  • Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
  • 1.800,00 - 2.500,00 EUR / miesięcznie (Netto)