Zobacz więcej ofert pracy

Malarz - Szpachlarz

MD Baumanagement GmbH
Niemcy, Monachium
praca stacjonarna
4052 dni temu

Ogłoszenie numer: 272383, z dnia 2013-05-14

Firma MD Baumanagement jest prężnie rozwijająca się firma na rynku bawarskim w następujących branżach:

  • malarskiej
  • Trockenbau
  • docieplenia wewnątrz budynków

Poszukujemy wykwalifikowanych robotników budowlanych w następujących branżach:

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Opis stanowiska

  • malowanie pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych
  • szpachlowanie, tynkowanie, gruntowanie
  • lakierowanie

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • przynajmniej "minimalna" znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
  • prace w prężnie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie w ramach niemieckich umów zbiorowych