Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Malarz-szpachlarz

Danwood S.A.

Niemcy, Niemcy

24 dni temu

DANWOOD S.A. jeden z największych producentów domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej na rynku, poszukuje pracowników do pracy na budowach za granicą (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Wielka Brytania).

Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • szpachlowanie ścian (płyt kartonowo-gipsowych), wklejanie taśm papierowych na połączeniu ścian i sufitów,
  • malowanie ścian farbami wodnymi,
  • tapetowanie ścian, w tym tapetami z włókna szklanego,
  • szpachlowanie elewacji materiałami STO stosowanymi w naszej firmie,
  • wykonywanie wierzchniej warstwy tynku,
  • układanie paneli podłogowych, regulacja i ustawianie okien oraz drzwi zewnętrznych.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane,
  • wykształcenie zawodowe - mile widziane,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi oraz pneumatyków będących na wyposażeniu brygad wykończeniowych,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:

Pewność i bezpieczeństwo:

  • umowa o pracę,
  • ubezpieczenie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie- nawet 500 zł dziennie na rękę,
  • terminowa wypłata wynagrodzenia,
  • brak sezonowości budów (budujemy przez cały rok),
  • stabilne zatrudnienie,
  • odpowiedzialność prawna pracodawcy na wszystkich rynkach,
  • dodatkowe benefity (ZFŚS, zwrot podatku niemieckiego, zasiłek rodzinny w Niemczech).

Dobre warunki pracy na budowie:

  • zapewniamy zakwaterowanie,
  • zapewniamy transport,
  • zjazdy między budowami odbywają się co 4-8 tygodni na min. 1 tydzień,
  • dbamy o bezpieczeństwo na budowie,
  • zapewniamy komfortową odzież roboczą oraz nowoczesne narzędzia.

Perfekcyjna organizacja pracy:

  • gwarantujemy dobrze zaplanowaną pracę na budowie (brak przestojów, nie czekasz na materiały i narzędzia, praca odbywa się zgodnie z harmonogramem prac budowlanych),
  • w planie pracy uwzględniamy indywidualne potrzeby naszych pracowników (sytuację rodzinną, wyjazdy na wakacje, sytuacje losowe, potrzebę zmiany miejsca pracy),
  • dbamy o równowagę między pracą zawodową a życiem rodzinnym naszych pracowników.
Poznaj stanowisko: Malarz Budowlany
Malarz, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się wykonywaniem pracy malarskich w różnego rodzaju lokalach. Mogą to być mieszkania, pomieszczenia biurowe, magazyny czy sklepy. Niekiedy wykonuje też prace na zewnątrz np. przy malowaniu elewacji czy innych elementów zewnętrznych budynków lub wokół nich (płoty, ogrodzenia itp.). Oprócz samego malowania wykonuje także „okołomalarskie” ...
Praca Malarz Budowlany