Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    5 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

sky Personal Alexander Geworsky
Niemcy
praca stacjonarna
2059 dni temu

Ogłoszenie numer: 2020123, z dnia 2018-09-12

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Malowanie
  • Szpachlowanie
  • Docieplenia

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego
  • Minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziany własny samochód

Oferujemy

  • Zarobki minimum 10,60€ brutto plus 50€ netto diety dziennej
  • Umowę o prace na warunkach niemieckich
  • Możliwe nadgodziny
  • Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • Organizacje zakwaterowania na terenie Niemiec
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora podczas pobytu za granica