Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    18 godz.
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

Job Innovation
Francja, Sallanches
praca stacjonarna
2072 dni temu

Ogłoszenie numer: 2038409, z dnia 2018-08-17

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski i zza granicy.

Job Innovation Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332.

Obecnie dla naszego Klienta z Francji poszukujemy osoby na stanowisko

Malarz

Miejsce pracy: Francja, Sallanches

Nr Ref.: FR-MAL-2018

Opis stanowiska

  • malowanie
  • szpachlowanie (nakładanie gładzi szpachlowej maszyną )
  • drobne prace wykończeniowe

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • umiejętność obsługi maszyny do gładzi szpachlowej (https://www.youtube.com/watch?v=Sck9txJBGSo)
  • dokładność, rzetelność
  • chęć do pracy
  • dyspozycyjność od 09/01/2017

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony ( pierwsza umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia ) zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy
  • wynagrodzenie godzinowe
  • zakwaterowanie
  • zwrot kosztów wyjazdu do pracy