Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    23 godz.
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

ATERIMA
Francja, Francja, okolice Grenoble
praca stacjonarna
2039 dni temu
ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:
2018-09-19
Malarz
Francja, okolice Grenoble
Wymagania:
  • min. 5 lata doświadczenia
  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • podstawowa znajomość j. francuskiego
  • prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • malowanie wnętrz
  • nakładanie gładzi natryskowo
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową do grudnia z możliwością przedłużenia
  • 12,40 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
  • zapewnione nadgodziny płatne extra
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia oraz składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji
Aplikując na ogłoszenie ogłoszenie: Malarz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez administratora danych osobowych Grupa ATERIMA Sp. z o.o. Sp.k., 30-644 Kraków, Puszkarska 7f, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Odbiorcami danych osobowych są podmioty powiązane lub współpracujące z administratorem danych. Ponadto wypełniając formularz aplikacyjny oświadczasz, że podane przez Ciebie dane osobowe są kompletne, zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw, w tym praw osób trzecich.
Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych osobowych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ TERAZ”.