Malarz

BRASCO Sp. j.

Niemcy, Niemcy

16 godz. temu

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Malarz

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref: ML-DE/0419/PR

Opis stanowiska pracy:
  • przygotowywanie i obróbka wstępna elewacji zewnętrznych i wewnętrznych pod malowanie;
  • malowanie powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych różnymi rodzajami farb.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie zawodowe;
  • doświadczenie w pracy min. 3 lata;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • prawo jazdy kat B;
  • mile widziany własny samochód do dyspozycji.
Oferujemy:
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 12.00 EUR /h netto;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • odzież robocza wysokiej jakości;
  • zestaw profesjonalnych narzędzi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Brasco Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie
Tel: 326700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

Poznaj

Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w pośrednictwie pracy za granicą oraz pracy tymczasowej. Nasza siedziba mieści się w centrum jury krakowsko -częstochowskiej - niedużym Zawierciu. Dzięki grupie doświadczonych konsultantów, prowadzimy działalność na terenie całego województwa śląskiego. Jesteśmy młodą, ale bardzo szybko rozwijającą się agencją. Naszym partnerom zapewniamy całościowy serwis obejmujący selekcję kandydatów, przygotowywanie potrzebnej dokumentacji, tłumaczeń dokumentów, sprawdzanie kwalifikacji, referencji itp.

Poznaj stanowisko: Malarz
Malarz to osoba, która zajmuje się twórczością artystyczną polegającą na malowaniu obrazów, rysunków. Istnieje wiele technik i stylów malarskich. Artysta przystępując do pracy stwarza koncepcję tego, co zamierza namalować. Obraz ma być wypowiedzią artysty, w której zawiera swoje przemyślenia, emocje, wiedzę i doświadczenie oraz stosunek do świata. Malarz przed stworzeniem obrazu przygotowuje ...
Praca Malarz