Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

JKS A/S
Dania, Aalborg, Kolding, Thyborøn
praca stacjonarna
1392 dni temu

Ogłoszenie numer: 2939672, z dnia 2020-07-03

JKS A/S jest duńską agencją zatrudnienia i rekrutacji. Od 25 lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy na terenie Danii, Norwegii i Szwecji, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek skandynawski. Nasza firma poprzez lata doświadczeń oraz prestiż zdobyty na rynku skandynawskim stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Dla naszych klientow na terenie Jutlandii, poszukujemy doswiadczonych malarzy ktorzy moga przystapic do pracy jak najszybciej.
Miejsce wykonywania pracy jest w roznych miejscowaosciach na terenie Jutlandii.

Malarz

Miejsce pracy: Dania, Aalborg, Kolding, Thyborøn

Opis stanowiska

  • Prace wykończeniowe: szpachlowanie, szlifowanie, tapetowanie, tynkowanie, malowanie domków, mieszkań, biur.
  • Lokalizacja pracy : srodkowa i polnocno zachodnia Dania.

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie jako malarz
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy Kat. B,
  • Mile widziany własny samochód – w celu przemieszczania się z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie przez duńską agencje pracy
  • Pracę tymczasową na duńskich warunkach
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Zapewniamy opiekę administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie
  • Pomagamy ze znalezieniem zakwaterowania.
  • Wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy

Poznaj

JKS A/S

JKS A/S jest duńską agencją zatrudnienia i rekrutacji. Od blisko 30 lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy na terenie Danii, Norwegii i Szwecji, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek skandynawski. Nasza firma poprzez lata doświadczeń oraz prestiż zdobyty na rynku skandynawskim stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.