Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

G-HR Group Sp. z o.o.
Niemcy
praca stacjonarna
1496 dni temu

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy Malarzy do malowania hotelu "Arabella Brauneck Hotel”

Darmowe zakwaterowanie zapewnione w tym samym hotelu.

Renowacja "Arabella Brauneck Hotel”, który znajduje się 50 km na południe od Monachium.

Malarz
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • Prace malarskie;
  • Przygotowywanie powierzchni do malowania.
Oczekujemy:
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) - przynajmniej 1 na 2 osoby;
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) - przynajmniej 1 na 2 osoby;
  • Udokumentowane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku min. 4 lata;
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe - bardzo mile widziane.
Oferujemy:
  • 1800-2000 Euro Netto / m-c;
  • Darmowe zakwaterowanie - pokoje max. 2 osobowe (Hotel - w tym samym miejscu, gdzie praca);
  • Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na warunkach niemieckich (agencja pracy);
  • Praca na długi okres czasu, stabilne godziny pracy.

Bardzo dobra oferta pracy. Stabilne godziny oraz pewna i terminowe wynagrodzenia.

1800-2000 euro na rękę + darmowe zakwaterowanie.
Prosimy o przemyślane zgłoszenia tylko od osób, które posiadają doświadczenie, spełniają wszystkie kryteria oferty i mogą wyjechać w najbliższym czasie.

Wyjazd do pracy możliwy natychmiast.
Możliwy wyjazd w parach (jedna z dwóch osób musi znać komunikatywnie język niemiecki oraz posiadać prawo jazdy)