Masażystka Technik

Studio Figura Slimming Therapy Center

Zjednoczone Emiraty Arabskie, Dubai

14 dni temu

Ogłoszenie numer: 4521151, z dnia 2021-04-30

Studio Figura to globalny koncept midelowania sylwetki, tworzący najskuteczniejszy model gabinetu fitness/wellness. Studio Figura Al Wasl jest pierwszym oddziałem firmy w Dubaju.  Więcej informacji na www:

Miejsce pracy: Zjednoczone Emiraty Arabskie / Dubai

Nr Ref.: 0508818422

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie następujących zabiegów odchudzających:

  • Kawitacja
  • Krio lipoliza
  • HIFU
  • Endermologia
  • Multipolar RF

oraz

  • Determinację celów i drogi do sukcesu klientek Studio Figura
  • Obsługę klientek w dziale Fitness

Nie wymagamy doświadczenia w zabiegach odchudzających. Studio Figura przeprowadzi wszystkie niezbędne szkolenia.

Wymagania

  • Dyplom Technika Masażysty
  • Język angielski. Rekrutacja online odbędzie się w języku angielskim.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zwolnione z podatku dochodowego
  • Dojazd do pracy, ubezbieczenie medyczne
  • Szkolenia z pakietu zabiegów w Studio Figura
  • Rozpoczęcie pracy w czerwcu 2021
  • Zatrudnienie na pełny etat, kontrakt długoterminowy

Wynagrodzenie

Od 5000 do 6000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Studio Figura jest polską firmą pomagającą kobietą na całym świecie pozbyć się zbędnych kilogramów.

Studio Figura Al Wasl jest pierwszym oddziałem firmy w Dubaju.  Więcej informacji na www:

Poznaj stanowisko: Masażystka / Masażysta
Masażysta jest zawodem, który możemy zaliczyć do grupy zawodów medycznych. Osoba zatrudniona w tym charakterze wykonuje masaże lecznicze, zlecane przez lekarza prowadzącego, masaże regenerujące dla sportowców lub inne, przy pomocy sprzętów mechanicznych, ręcznie lub w środowisku wodnym. Masaże odbywają się zazwyczaj w placówce publicznej lub prywatnej, w której masażysta został zatrudniony, w ...
Praca Masażystka / Masażysta