Mechanik / Lakiernik Pojazdów Ciężarowych

Watzlawek GmbH & Co. KG Transport & Logistik

Niemcy, Hamm

7 godz. temu

Ogłoszenie numer: 4138287, z dnia 2021-01-22

Firma Watzlawek GmBH & Co. KG Transport und Logistik istnieje na niemieckim rynku od 2003 roku. Mieści się w miejscowości Hamm niedaleko Dortmundu. Poczatkowo  nasza flota skladala sie z z trzech samochodow ciezarowych 7,5 t. Poprzez ciagle inwestycje nasza flota rozrosla sie do okolo 70 wlasnych samochodow.

Oprocz glownego obszaru zainteresowania jakim jest transport, posiadamy w dwoch miejscowosciach magazyny, w ktorych swiadczymy rozne uslugi, jak komisjonowanie, czy pakowanie towarow.

Miejsce pracy: Niemcy / Hamm

Opis stanowiska

Rodzaj współpracy: umowa o pracę
Wymiar pracy: pełen etat

Zakres obowiązków

  • serwis i naprawa pojazdów, głównie ciągników i naczep samochodów ciężarowych
  • przygotowanie naczep samochodów ciężarowych do przeglądów

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w mechanice pojazdów
  • wykształcenie techniczne
  • mile widziane prawo jazdy kat. B (C+E będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku lakiernika

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • długoterminową współpracę
  • pełen etat z możliwością nadgodzin

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy
Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Praca Mechanik Samochodowy