Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Mechanik Maszyn i Operatorzy - z językiem angielskim

NewEuropeanStaff.com Sp. z o.o.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6330 dni temu

Ogłoszenie numer: 25626, z dnia 2007-01-09

NewEuropeanStaff.com to jedna z wiodących międzynarodowych agencji rekrutacyjnych oferująca pracę m. in. w Wielkiej Brytanii (Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 2024/1b)

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Wielkiej Brytanii PILNIE poszukujemy 5 osób do obsługi maszyn przy nowo tworzonej linii produkcyjnej + 1 Mechanika Maszyn i urządzeń przemysłowych Mechanik: Techniczna obsługa, naprawa, ustawianie i kontrolowanie prawidłowego funkcjonowania maszyn na linii produkcyjnej żywności w puszkach. Osoba ta zajmie się wraz z właścicielami tworzeniem, ustawianiem parametrów maszyn z nowej linii produkcyjnej. Produkcja związana jest z puszkowaniem produktów żywnościowych, przygotowywaniem mieszanek, napełnianiem puszek, ich etykietowaniem, etc. Dostępne stanowiska: MIXER OPERATOR – osoba do obsługi maszyny miksującej składniki, przygotowującej mieszankę składników. FILLING OPERATOR – osoba do obsługi maszyny napełniającej puszki. Musi również mieć doświadczenie z maszynami zamykającymi puszki próżniowo. RETORT OPERATOR – osoba do obsługi pieców/piekarników do pieczenia już zamkniętych puszek pod ciśnieniem. Musi potrafić prawidłowo obsługiwać ogromne piece, mieć doświadczenie w podobnej fabryce. SHUTTLE OPERATOR – osoba odpowiedzialna za obsługę taśmociągu przewożącego puszki z i do pieców. LABELLING OPERATOR – osoba obsługująca maszynę do naklejania etykiet w prawidłowy sposób i w określonym czasie.

Wymagania

Wymagania wobec WSZYSTKICH kandydatów: • Znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie, konieczność porozumienia się z anglojęzycznymi właścicielami firmy – przy ustawianiu i obsłudze linii produkcyjnej • Doświadczenie w pracy przy produkcji puszek z żywnością mile widziane • Ewentualnie doświadczenie w obsłudze innych maszyn • Zaangażowanie

Oferujemy

• Organizację transportu z Polski bezpośrednio do miejsca zamieszkania w UK • Zakwaterowanie (koszt ok.35-43 GBP tygodniowo) • Rejestrację w brytyjskich urzędach (np. Home Office) • Pomoc w sprawach formalnych (np. pakiet informacyjny, założenie konta bankowego, etc.) • Całodobową opiekę - w języku polskim i angielskim • Możliwość awansu