Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia
Mechanik maszyn rolniczych

COVEBO WORK OFFICE
Belgia, ZUIENKERKE
praca stacjonarna
4436 dni temu

Ogłoszenie numer: 209023, z dnia 2012-04-24

Covebo w Polsce powstało i rozpoczęło swoją działalność w 2004 roku jako agencja pracy 3G Dobra Organizacja Sp. z o.o., specjalizująca się w rekrutacji i pośrednictwie pracy do pracodawcy zagranicznego – holenderskiej agencji pracy tymczasowej Covebo.

Miejsce pracy: Belgia, ZUIENKERKE

Nr Ref.: 01/04/2012

Opis stanowiska

Wymagania

- doświadczeniena wyżej wymininym stanowisku min. 2-5 lat;

- zdolności mechaniczne;

- chęć nauki obsługi i napraw maszyn rolniczych;

- praca polega na naprawie maszyn, wymianie części mechanicznych, łożysk ( każda osoba zostanie objęta treningem ze strony pracodawcy i będzie "przyuczona do wykonywania zawodu");

- prawo jazdy kategori "B".

Oferujemy

- zakwaterowanie - bezpłatne

- ubezpieczenie;

- dojazd do pracy samochodem firmowym;

- obowiązkowa bezpłatna nauka języka niderlandzkiego.

Wynagrodzenie

Od 6000 do 7000 PLN