Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik/ Mechatronik pojazdów samochodowych lub ciężarowych

Socco Stuttgart GmbH

Niemcy, Niemcy

18 dni temu

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska
  • Wykonywanie prac przeglądowych i naprawczych
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • Montaż wyposażenia dodatkowego i akcesoriów
  • Analiza i wykonywanie zleceń warsztatowych
Wymagania
  • Ukończona szkoła zawodowa w tym lub w pokrewnym zawodzie mile widziane jednak nie konieczne
  • Doświadczenie we wspomnianej dziedzinie zawodowej
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. „B" i własny samochód nie są wymagane jednak mile widziane
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie od 1.800,00 Euro netto (na rękę)
  • Dodatek 25% za każda nadgodzinę (oczywiście nadgodziny nie są obowiązkowe)
  • Oplacone mieszkanie przez pracodawce
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w niemieckiej kasie chorych
  • Trzynastka ( Premia urlopowa i swiateczna)
  • staly kontakt z polskim dysponentem
  • Pomoc przy zalatwieniu jakichkolwiek dokumentow w jezyku niemieckim
  • Możliwość wypłaty zaliczek
  • Premia za polecenie pracowników
  • Długoterminowe zlecenia i możliwość przejęcia przez klienta
  • Pełny pakiet socjalny w Niemczech

Poznaj

Firma Socco Stuttgart GmbH, działajaca już od ponad 30 lat na rynku niemieckim jest jedną z czołowych firm zajmujacą się pośrednictwem pracy na całym regionie Niemiec.

Specjalizujemy się we wspieraniu naszych klientów wykwalifikowaną kadrą pracowniczą i pośrednictwem do stałego zatrudnienia.

Chcesz zmienić otocznie zapewniając sobie wyższe zarobki i stałą pracę?

U nas to możliwe!

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy