Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik pojazdów ciężarowych

Kingsrød Lastebil Senter AS

Norwegia, Sarpsborg

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 2126164, z dnia 2018-10-10

Kingsrød Lastebilsenter AS jest częścią firmy Kingsrød Transport AS. Jesteśmy

autoryzowanym warsztatem dla pojazdów ciężarowych Renault i Volvo.

Zajmujemy się również naprawą i serwisem samochodów do przewozu koni.

Wykonujemy serwisy, naprawy, przeglądy techniczne pojazdów ciężarowych

różnych marek, naczep i przyczep.

Miejsce pracy: Norwegia / Sarpsborg

Opis stanowiska

Szukamy mechaników, którzy mają doświadczenie z samochodami ciężarowymi marek Volvo lub Renault. Poszukujemy również elektromechaników do współpracy z naszą firmą.

Wymagania

  • Kurs Volvo (Tech tool) – najlepiej na FH 4

  • Kurs Renault

  • Kursy Wabco, Knorr, Haldex

  • Prawo jazdy kat. C

  • Wykształcenie mechaniczne

  • Miłe nastawienie do klienta

  • Język angielski w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Możliwość pracy w trybie zmianowym (aktualnie 4 tygodnie w pracy i 2 tygodnie w domu. Około 50-60 godz. pracy tygodniowo)

  • Zróżnicowaną pracę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem tel. +47 40709582 Tom Lyngfoss

Poznaj

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Kingsrød Lastebil Senter AS.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (779)
Wałbrzych (57)
Legnica (121)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (185)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (956)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2061)
Radom (176)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (181)
Nysa (69)