Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Mechanik pompy / mechanik przemysłowych instalacji / inżynier mechanik (m/ż)

Trummer Personalservice Opole Sp. z. o o

Austria, Austria, Linz

39 dni temu

Międzynarodowa Agencja Pośrednictwa Pracy Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. (certyfikat nr 8562), poszukuje dla swojego austriackiego kontrahenta mechanika pompy z średnio zaawansowaną znajomością języka niemieckiego.

Mechanik pompy / mechanik przemysłowych instalacji / inżynier mechanik (m/ż)
Miejsce pracy: Austria, Linz

 

 

Opis stanowiska
 • Prace na jedno i wielostopniowych pompach odśrodkowych, pompach próżniowych, pompach zębatych i pompach przeponowych
 • Demontaż i montaż pomp
 • Naprawa pomp i ich komponentów
 • Przeprowadzanie konserwacji pomp i sprzętu na miejscu zgodnie z dokumentacją konserwacji lub konserwacji
 • Analiza stanu, wykrywanie uszkodzeń
 • Pomiar części maszyn
 • Zastosowanie / obsługa narzędzi i maszyn potrzebnych do wykonania zadań konserwacyjnych
 • Wdrożenie prostych prac tokarskich i spawalniczych (spawanie TIG, MAG, E)
 • Prosta obróbka blachy oraz prosta praca na rurociągach (otwieranie i zamykanie połączeń kołnierzowych, montaż uszczelek, zginanie prostych małych rur i obróbka małych łączników rurowych)
 • Przeprowadzanie prostych prac związanych z podnoszeniem i transportem (transport i usuwanie lokalnie obrabianych części / maszyn / urządzeń)
 • Dokumentacja robocza (raporty dobowe, określone raporty napraw)
Wymagania
 • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe (co najmniej 5 lat)
 • Co najmniej prawo jazdy klasy B, ewentualnie licencja na wózek widłowy lub dźwigowy
 • Precyzyjna praca podczas pomiaru i regulacji, w tym bezpieczna obsługa narzędzi pomiarowych, takich jak: suwmiarki,   mikrometry (na zewnątrz i wewnątrz), linijka do włosów
 • Podstawowa wiedza z zakresu EDP (Outlook, Excel)
 • Przestrzeganie wymaganych procedur, standardów i procedur operacyjnych
 • Gotowość do ewentualnej pracy weekendowej
 • Gotowość do dalszej edukacji poprzez różne szkolenia i kursy
 • Świadoma pod względem kosztów, niezależna i niezawodna realizacja zadań
 • Świadomość bezpieczeństwa i bezpieczne wykonywanie pracy
 • Miłe i uprzejme występowanie u klienta
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z kopią dokumentów potwierdzających kwalifikacje. Do każdej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Z góry dziękujemy za przesłane życiorysy oraz informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Nasza strona internetowa: http://www.trummer.eu/pl/

1. Klauzula informacyjna:
1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Trummer Personalservice Opole Sp. z o. o. z siedzibą w Polsce przy ul. Reymonta 30, kod pocztowy 45-072, miasto Opole, NIP: 7543064309, REGON: 161469580.
2. Administrator, w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: robert.kernbichler@trummer.eu lub datenschutz@trummer.eu
3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
4. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora.
5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa.
6. Dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że kandydat do pracy wyrazi wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora Danych.
7. Ma Pan/Pani prawo do:
a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
c) przenoszenia danych,
d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
e) wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym od dnia 25 maja 2018 r. będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
8. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.
9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane.

2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Trummer Personalservice Opole Sp. z o. o. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

3. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Trummer Personalservice Opole Sp. z o. o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych