Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik samochodów ciężarowych

Agencja Pracy SOCPOL- JOBS

Wielka Brytania, Warwickshire

125 dni temu

Agencja Pracy SOCPOL (cert.15794) dla współpracującej angielskiej Firmy, poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warwickshire
Zadania:
  • Wykonywanie diagnostyki i napraw pojazdów Daf, Mercedes oraz naczep
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz odpowiedzialność za wykonaną prace
  • Sporządzanie raportów oraz prowadzenie dokumentacji napraw i przeglądów pojazdów
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień technicznych i technologii napraw pojazdów
  • Dbałość o wysoki poziom wykonywanych prac
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane umiejętności spawania MIG/MAG
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach angielskich
  • Wynagrodzenie:£9,50 – 12,50 brutto /h
  • Wymiar czasu pracy 40h w tygodniu, możliwe nadgodziny
  • Zakwaterowanie organizuje pracodawca

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (52)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (206)
Toruń (153)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (45)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1024)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (58)
Mazowieckie:
Warszawa (2137)
Radom (192)
Płock (77)
Opolskie:
Opole (246)
Nysa (101)