Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik Samochodów Ciężarowych

GlobalForce Services

Irlandia

75 dni temu

Ogłoszenie numer: 2002580, z dnia 2018-07-09

Dla naszych klientów, autoryzowanych serwisów samochodów ciężarowych w różnych lokalizacjach na terenie Irlandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Irlandia

Opis stanowiska

Autoryzowane serwisy marki Scania, Renault, Volvo

Wymagania

  • Doświadczenie w naprawie Samochodów Ciężarowych
  • Doświadczenie w autoryzowanym serwisie Scania, Renault, Volvo lub innym będzie dodatkowym atutem,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Oferujemy stałą i stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą,
  • Stawka: od 15 do 18 euro/h (w zależności od oferty i doświadczenia kandydata), nadgodziny płatne 150 %,
  • Pomoc w organizacji wszelkich formalności związanych z wyjazdem i podjęciem pracy,
  • Szkolenia i wsparcie rozwoju zawodowego,
  • Opłacone zakwaterowanie na pierwsze dwa tygodnie pobytu oraz pomoc w znalezieniu i wynajęciu stałego zakwaterowania.

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (46)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (225)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (956)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2086)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (84)