Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik samochodów ciężarowych

JKS A/S

Dania, Nykøbing Mors

49 dni temu

Ogłoszenie numer: 2124421, z dnia 2018-10-22

JKS A/S jest duńską agencją zatrudnienia i rekrutacji. Od 20 lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy na terenie Danii, Norwegii i Szwecji, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek skandynawski. Nasza firma poprzez lata doświadczeń oraz prestiż zdobyty na rynku skandynawskim stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Miejsce pracy: Dania / Nykøbing Mors

Opis stanowiska

  • Serwis oraz naprawa samochodów ciężarowych.
  • Przewidywana długość kontraktu: od zaraz i na nieokreślony czas.
  • Dla odpowiedniego pracownika jest możliwość na stale zatrudnienie.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy - głównie w serwisie samochodów ciężarowych.
  • Samodzielność i stabilność.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie przez duńską agencje pracy.
  • Dobre wynagrodzenie.
  • Możliwość długoterminowej współpracy.
  • Zapewniamy opiekę administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie.
  • Pomagamy w znalezieniem zakwaterowania.
  • Wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy.

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy