Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik samochodow osobowych

1TODRIVE

Holandia, Roosendaal

122 dni temu

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Mechanik samochodow osobowych
Miejsce pracy: Roosendaal

Agencja zatrudnienia.

Zadania:

Agencja pracy 1ToDrive BV zatrudnia wykwalifikowanych pracowników w zakresie transportu i logistyki. Obecnie dla naszego klienta w Roosendaal poszukujemy mechanika samochodów osobowych z doświadczeniem jako mechanik grupy samochodów Fiat i Seat.

Krotki opis stanowiska: wykonywanie napraw i konserwacja samochodów osobowych, przygotowanie (naprawa) do jazdy sprzedanych samochodów, szukanie rozwiązań dla awarii, praca zgodnie z procedurami.

Wymagania:
  • doświadczenie jako mechanik grupy samochodów Fiat,  Seat
  • znajomość języka holenderskiego i/ lub angielskiego
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • własny środek transportu do pracy
  • elastyczność pod względem godzin i dni pracy
Oferujemy:
  • prace od zaraz
  • prace w stabilnej firmie na długi okres czasu
  • umowę o prace na warunkach niderlandzkich
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • zakwaterowanie i ubezpieczeni zdrowotne
  • system emerytalny
  • pieniądze wakacyjne i godziny urlopowe

Poznaj

1TODRIVE

1ToDrive
Ekkersrijt 4409
5692 DL Son
1ToDrive - Biuro w Polsce
ul. Opolska 22
40-084 Katowice

Dlaczego warto?

Nasi klienci to często wiodące holenderskie firmy transportowe, które poszukują wykwalifikowanych kierowców ciężarówek. Ponadto, regularnie poszukujemy zmotywowanych pracowników magazynowych i produkcyjnych. Mamy przyjemność przedstawić odpowiednie oferty w zakresie transportu i logistyki holenderskiej.

Proces rekrutacji

KrokZapoznanie się
KrokDopasowanie
KrokOferta
KrokKontrola
KrokPrzedstawienie u klienta
KrokRozpoczęcie pracy

Poznaj stanowisko: Mechanik Samochodowy

Mechanik samochodowy jest to osoba, która naprawia i dokonuje przeglądu samochodów oraz innych pojazdów mechanicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: wykonywanie prac regulacyjnych, wykonywanie napraw, kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów. Mechanik samochodowy ...
Mechanik Samochodowy Praca Mechanik Samochodowy