Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Menaźer Projektowy Numer 195/06.

MITA THOR INERNATIONAL, s.r.o.
Niemcy
praca stacjonarna
6640 dni temu

Ogłoszenie numer: 19144, z dnia 2006-04-11

Dla naszego klienta miendzinarodowej firmy budowlanej i remontowej, szukami pracowniky na pozicje: Menaźer Projektowy numer 195/06.

Miejsce pracy: Niemcy

Nr Ref.: 195/06

Opis stanowiska

prowadzienie projektow budowlanych

Wymagania

Wymagania: - Wykształcenie wyższe, techniczne – budowlane, czy mechaninczne - Doświadczenie w prowadzieniu projektow budowlanych albo remontowych - Doświadczenie pracy na projektach: koksownie, hute, albo ćieźky przemysl - Dobra znajomośc języka Angielskiego - Ochota pracować na projektach - Umiejętności pracy w zespole projektowym

Oferujemy

Oferujemy: - pracę na projektach dla renomowanej miendzinarodowej firmy - atrakcyjne wynagrodzenie - zatrudnienia stałe